Ремонт газової плити ArdoЧи є проблема з вашою газовою плитою Ardo? Немає необхідності чекати, доки вони стануть справді серйозними. Тому що ми говоримо як про кухонний комфорт, так і про безпеку. Найкращим рішенням буде звернутися до фахівців компанії. Наші співробітники зроблять ремонт та обслуговування газової плити Ardo швидко та якісно. Щодо діагностики газової поверхні, довіряйте тільки професіоналам.

За більшості дефектів ремонтні роботи можна провести прямо вдома. Свої послуги ми надаємо у Києві. За бажанням замовника проводиться терміновий виїзд, ремонт майстра газової плити Ardo (приїзд спеціаліста проводиться в день звернення), проводиться діагностика. За результатами діагностики приймається рішення щодо можливості відновлення устаткування дома.

Ardo – італійський бренд газових плит, який відрізняється надійністю та практичністю. Насамперед це пов’язано з тим, що обладнання збирається в Італії. Звідси висока вартість цього бренду, що окупається високою якістю. Плитка Ardo відрізняється стильним зовнішнім виглядом та особливою системою безпеки (так званий газ-контроль).

Серед найчастіших причин звернення до нашого сервісного центру переважають такі:

  • Заблоковане полум’я. Самостійно робити ремонт не рекомендується газовою плитою Ardo. Причина, швидше за все, криється у засміченні форсунки залишками їжі, відсутності розпалювання або систематичному відключенні газового пальника. Тут все обходиться без рутинного промивання механізмів, що обертаються, так як причиною несправності часто буває забруднення залишками мастила. В іншому випадку висоти полум’я буде недостатньо. Перше, що вам потрібно зробити, окрім обов’язкового виклику фахівця, – це вимкнути плиту та добре провітрити кімнату. Можливих причин багато: окислення контактів на мережевому вимикачі, відсутність напруги в мережі або в блоці запалювання, що відповідає за подачу іскри, просто перегоріли. Складність використання ліхтариків.
  • Мимовільне згасання пластинчастої пальника Ardo. Але може бути і в термопарі, що перегоріла. Цей компонент механізму печі відповідає за розпилення газу, тому в цьому випадку чищення пальника є неминучим. Але також є ймовірність, що порушена ізоляція свічки запалювання, перегоріла термопара чи зламаний електромагнітний клапан.
  • Якщо говорити про моделі з функцією електрозапалювання, то теж часто проблема і її несправності. Тут доречно відрегулювати подачу газу або прочистити форсунку.

Як запобігти ремонту – поломку газової плити Ardo

Змінювати газову плиту рекомендується кожні 15-20 років. Іноді це потрібно зробити раніше, якщо вчасно виправити. Запорука довгого життя газової плити – швидкий ремонт та встановлення газової плити Ardo.

При появі навіть незначних ознак несправності газової плити рекомендуємо звернутися до нашої сервісної служби. Самостійно ремонтувати таку техніку заборонено, оскільки це має серйозні наслідки. Може статися витік газу, скупчення і вибух. Тому довірте вирішення проблем неправильної роботи печі Ардо майстрам, яких ми підберемо через ремонт сервіс газової плити Ardo.

Крім ремонту та швидких випробувань заварювального агрегату необхідно дотримуватися всіх правил експлуатації для конкретної моделі. Ці правила наведені в інструкції. Якщо його немає під рукою, ви можете скористатися інформацією з Інтернету або зв’язатися з нашим сайтом.