ремонт духовки ZanussiІталійська техніка Zanussi – традиційно відмінний вибір. Це функціональні, красиві, міцні та надійні пристрої. Щоправда, у поодиноких випадках з ними виникають проблеми. Так що, якщо вам потрібний ремонт та діагностика духовки Zanussi, не поспішайте з висновками. У нашій майстерні швидко та недорого виконають ремонт газової духовки. В результаті ви знову радуватимете себе та близьких смачною випічкою, а думка про купівлю нової електричної духовки за чудовою ціною залишиться десь у минулому.

Наша сервісна бригада проводить ремонт духовки, що вбудовується прямо у вас вдома, не доставляючи техніку в стаціонарний сервісний центр. Вам не потрібно скасовувати роботу чи брати відпустку. Ми працюємо до пізньої ночі сім днів на тиждень.

Часто буває таке, коли ремонт і несправність духовки Zanussi

  • Духовка взагалі не включається – це може бути через обрив проводу та несправність клемної колодки.
  • Я не можу встановити час та температуру. Несправність у блоці керування програматора.
  • Слабко гріє або надто гаряча.
  • Зламаний термостат або перегорів ТЕН.
  • Контрольна лампа світиться, але нагрівальні елементи не нагріваються.
  • Перемикач зламаний.
  • Несправність дверей: ослаблені чи ослаблені петлі.
  • Їжа запікається тільки згори або підпалюється.
  • Нижній нагрівальний елемент не працює.

Після визначення справжньої причини несправності професійні майстри проведуть кваліфікований ремонт духових шаф Zanussi. У сервісному центрі Zanussi є все потрібне обладнання для якісного ремонту духовок. Після відновлення працездатності перевіряється робота пристрою у всіх режимах, вказаних виробником. На завершальному етапі ретельно перевіряється якість ремонту та власнику даються докладні поради, як уникнути поломок надалі. Крім того, надається гарантія на замінені компоненти та проведені роботи.

Схема співробітництва дуже проста. Зателефонуйте до нашого сервісного центру та розкажіть про свою несправність. Майстер приїжджає до вас того ж дня (якщо це є терміновий виклик). Потім спеціаліст проводить діагностику і, як правило, усуває несправність прямо на місці. Вбудовані духовки іноді навіть не розбирають. Все це здешевлює ремонт духової шафи Сіменс і додає зручності. В результаті ви отримуєте відремонтований товар із гарантією