Гарантія на ремонт холодильників та пральних машин чи іншої техніки

Гарантійний період на всі ремонти в мережі сервісних центрів становить 1-3 місяці. Гарантія на ремонт пральних машин , холодильників , компонентів використаних при ремонті надається відповідно до гарантійної політики відповідних виробників. Практично кожен сервісний центр зобов’язаний після завершення ремонту видати замовнику квитанцію про виконані роботи (надані послуги), а також надати гарантію на види ремонту, зазначені в акті. Тільки за наявності такого акту ви можете вимагати з юридичним зобов’язанням провести ремонт побутових приладів по гарантії. Сервісний центр «Ремонт з гарантією» видає такі квитанції та надає гарантію на всі види робіт (послуг). Якщо вам здасться, що послуга неякісна, ми вирішимо ситуацію абсолютно безплатно.

Бажаємо уточнити один момент, що в нашому центрі ви можете відремонтувати всю побутову та електронну техніку, наприклад: пральні та посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духовки та конфорки. Ноутбуки, комп’ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніка, телевізори та домашні кінотеатри.

Буває, що у разі поломки вашої дрібної побутової техніки, такої як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, міксери, праски, пилососи та м’ясорубки, ми також будемо раді виправити цю техніку.

Гарантія сервісних послуг, на які не поширюється гарантія

Наприклад, проведення часткового ремонту холодильників, пральних машин чи іншої побутової техніки. Ви нам перенесли в ремонт ноутбук із розбитою лицьовою панеллю екрана (матрицею) або розбитою матрицею. Ми запропонували відремонтувати каркас і замінити матрицю, а ви погодилися тільки на заміну матриці. У майбутньому пошкоджена рамка може пошкодити замінений новий екран, але це не буде гарантійним випадком, оскільки ви відмовилися від повного ремонту та погодилися лише на частковий.

Ремонт вдома з гарантією

Але що, якщо ви втратили на ремонт квитанцію від холодильників та пральних машин? Багато центрів знизують плечима та просять грошей за роботу, яку вони за законом зобов’язані робити безплатно. Але ми не всі, і чудово розуміємо, що втратити аркуш папірця дуже легко. Якщо з якоїсь причини ви втратили цей документ, не біда, телефонуйте, ми знайдемо замовлення в базі, підтвердимо та безплатно відремонтуємо техніку в гарантійний період.

Гарантія не поширюється на заміну витратних матеріалів та зношування, за винятком пральних машин та холодильників. Періодичне обслуговування (чистка та профілактика) з моменту встановлення деталі, якщо це необхідно, стає обов’язком замовника або проводиться протягом часу, який вимагає відповідальна особа.