Ремонт бойлера PolarisВажко уявити, що у сучасному будинку немає такої необхідної опції, як водяне опалення. Завдяки продуманій моделі водонагрівачі можуть довго зберігати воду теплою при мінімальному споживанні електроенергії, буває потрібний ремонт та чищення бойлера Polaris. Водонагрівач Поларіс, або іншими словами бойлер, є складним побутовим приладом з такими необхідними функціями, як нагрівання та підтримання температури води в баку водонагрівача.

Щоб уникнути збоїв у майбутньому чи хоча б відстрочити їхнє виникнення, важливо знати всі причини їхнього виникнення. Ваше завдання як користувача – забезпечити котлу своєчасне та якісне обслуговування. Отже, якщо у вашому будинку залишилася тільки холодна вода, є й інші несправності пристрою, телефонуйте нам.

Майстерня ремонтує обладнання різного калібру: водонагрівачі всіх відомих виробників, у тому числі водонагрівачі Polaris, як і будь-які інші, мають властивість періодично виходити з ладу. У цьому вам допоможе наш сервісний центр. Не виключено, що ремонт та поломки бойлера Polaris будуть турбувати вас набагато рідше, і ви зможете суттєво заощадити на обслуговуванні.

Один із найпоширеніших факторів – нестабільність в електромережі. Сильні стрибки електричної напруги завжди позначаються на побутовій техніці, м’яко кажучи, не найкращим чином. Тому багато виробників рекомендують придбати спеціальні стабілізатори, які захистять електричні пристрої від негативних наслідків подібних змін. Кожен власник водонагрівача Polaris повинен проводити регулярне профілактичне обслуговування свого обладнання, а також дотримуватись основних вимог щодо його експлуатації.

Наприклад, зараз мало хто користується спеціальними фільтрами, що очищають та пом’якшують жорстку воду. І даремно: такі пристрої ефективно захищають ТЕН від вапняку, подовжуючи його термін служби. Це означає, що ремонт бойлера Polaris так скоро не знадобиться. Неправильне встановлення водонагрівача також дуже часта причина виходу з ладу даної техніки. Погано проведений зв’язок, неякісний палітурка і все частіше стають причиною різного роду поломок.
Телефонуйте за перших симптомів!

90% поломок, які з’являються з часом, є типовими:

  • несправний ТЕН; утворений на трубці нагрівального елемента шар накипу не пропускає тепло, в результаті вода не нагрівається.
  • несправна внутрішня проводка або світлодіод, що перегорів; з’явився витік. вода залишається холодною або не нагрівається до заданої температури. Це характерні «симптоми» того, що котел час чистити; індикаторна лампа не світиться.
  • зламаний термостат; агрегат не запускається. Варіантів два: капає на стиках труб – проблема вирішується заміною труб або додатковою герметизацією стиків. Цю несправність усунути неможливо, водонагрівач став непридатним. Коли електроприлад не подає ознак життя, спершу перевірте напругу в мережі. Другий варіант сумніше – бак потік. Якщо з цим все гаразд, значить проблема у несправному кабелі чи платі управління; вода з-під крана тече іржавою та має неприємний запах.

Де зробити ремонт та обслуговування бойлера Polaris

Отримати якісний ремонт послугу бойлера Polaris у нашому сервісному центрі дуже просто. Вам достатньо подати заявку на нашому сайті, вказавши всі необхідні дані. Спеціаліст нашої майстерні приїде до вас у призначений час і в найкоротший термін відремонтує ваше водонагрівальне обладнання Поларіс.