Ремонт та обслуговування бойлера (водонагрівача)

Різновид послуг Ціна
Діагностика + виїзд з ремонтом  Безкоштовно
Діагностика + виїзд без ремонту від 590 грн
Чищення бойлера  від 590 грн
Заміна Тена від 590 грн
Ремонт електричної частини від 590 грн
Заміна фланця від 590 грн

ремонт бойлерівСервісний центр Лідердом – це ремонт побутових водонагрівачів, так само виконує якісний ремонт бойлерів всіх марок і моделей в Києві та області Atmor , Ariston (Аристон), Tesy , Atlantic (Атлантик), Aeg , Whirlpool (Вірпул), Bosch (Бош), Gorenje (Горіння), Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Занусі), Thermex (Термекс), Polaris. До того ж, можливе ремонт бойлера та терміновий електричний ремонт водонагрівача вдома в районах Куренівка, Чоколівський бульвар, Троєщина, КПІ, Воскресенка, Харківський, Лівий берег, Русанівка, метро Шулявка, Позняки, Святошинський, Оболонь, Академмістечко, Виноградівка , Нивки , Відрадний, Березняки, Глибочицька , Княжий затон, Дарниця, Велика Васильківська, Дніпровський район, Петрівка, Лівобережна, Деснянський, Харківський, Лютеранська, Теремки, Солом’янський район, Голосіївський район, Дарниця, Ленінградська площа, Лісовий, Печерськ, , Поділ, Правий берег, Шевченківський район, Виноградар. На виконаний ремонт бойлерів та комплектуючі, діагностика бойлера, сервіс бойлерів дає гарантію до 12 місяців. У нас працює тільки кваліфікований по чищенню майстер бойлера, електробойлера ремонт нагрівального бака з досвідом роботи понад 10 років. Зрештою ремонт бойлер бака та ремонт водогрійки здатні швидко виявити, відремонтувати водонагрівач та усунути.сервісний центр водонагрівачівнесправності у найкоротші терміни.

Імпортний накопичувальний або проточний водонагрівач – досить надійний та відносно нескладний пристрій. Але все ж таки, як і будь-який прилад, він може зноситися і зламатися, діагностика водонагрівача неминуча. Ремонт електричних водонагрівачів, терміновий ремонт бойлера бака повинен проводити висококваліфікований та досвідчений майстер з ремонту водонагрівача. Людина за відсутності відповідних навичок і знань здатна зіпсувати дороге обладнання та зробити його використання небезпечним.

Ті, хто цінує свій домашній затишок, побудований на якісному обладнанні, хочуть відремонтувати бойлер і вдаються до виклику майстра бойлерів в домашніх умовах. Почистити бойлер ціна та фланця ремонт бойлера недорого.

ремонт водонагрівачаОсновними несправностями та виходом з ладу бойлера як побутової техніки є:

 • перевантаження мережі, різкі стрибки напруги
 • корозія, відкладення внаслідок тривалої експлуатації
 • неправильне підключення, приватний ремонт та встановлення бойлерів
 • недотримання елементарних правил використання, зазначених в інструкції
 • несправності в системі розподілу гарячої води водонагрівача
 • вихід із ладу запобіжного клапана бойлера.

За наявності поломок, наведених нижче, водонагрівачу необхідний ремонт та чищення бойлерів:

 • не вмикається або вмикається постійно
 • слабо гріє воду
 • є протікання
 • чути сторонній шум із накопичувального бака
 • вода має колір іржі
 • відбуваються збої програм
 • при включенні бойлера спрацьовує автомат захисту
 • всі індикатори блимають
 • хитається конструкція
 • б’є струмом

ремонт бойлераШвидкий і якісний ремонт нагрівача води так само чистка водонагрівача в Києві або його околицях. Центр сервісний з ремонту водонагрівачів пропонує сучасне та ввічливе обслуговування, прозорі тарифи та мінімальні витрати, які не вплинуть на якість – те, що вам потрібно як вимогливому покупцю. До того ж ми дійсно прагнемо максимально виправдати ваші очікування. Як відомий ремонт водонагрівача, служба електричний ремонт бойлера, ми хочемо успішно розвивати нашу компанію. Сподіваємося, що наступного разу, коли з вашим обладнанням щось трапиться, ви знову зв’яжетесь з нами. Також порекомендуєте нас своїм друзям.

Ремонт накопичувальних водонагрівачів залежить від складності поломки. До речі, у всіх перерахованих вище несправностях, послуги з ремонту водонагрівачів нададуть досвідчені фахівці нашої компанії. Вони зможуть полагодити бойлер на території замовника. В результаті ми гарантуємо електронагрівачів ремонт води, чищення бойлерів, чищення ціна водонагрівача, ремонтні та сервісні роботи будуть виконані якісно, ​​надійно та за найбільш прийнятними цінами. Ціна вартість заміни у водонагрівачі і чистка ціна заміна бойлера анода вигідно. Наші майстри бойлерів при ремонті використовують лише оригінальні запчастини, ціна ремонт бойлера та чищення вартість бойлера вас приємно здивує.

Процедура діагностики та визначення несправності бойлера

обслуговування водонагрівачівКоли майстер виявляє несправність, роз’яснює суть поломки, визначає необхідність ремонту, заміни деталі або чищення. Дає рекомендації щодо можливого сценарію усунення поломки, і скільки коштує ремонт водонагрівача. Тільки після вашої згоди на подальший ремонт та обслуговування бойлерів, ремонт водонагрівача бака майстер робить нову заявку і приступає до роботи, щоб відремонтувати водонагрівач. При відмові від ремонту ви оплачуєте лише виїзд та діагностику бойлера. Тому після завершення робіт майстер з ремонту бойлерів уважно перевірить надійність усіх підключень, а також перевірить роботу пристрою у всіх режимах.

Оптимальний спосіб усунення несправності пристрою – це сервісний ремонт бойлерів і виявлення виходу з ладу частини приладу спеціалістом з ремонту. Тому з ремонту майстер водонагрівачів має великий досвід обслуговування через сервіс водонагрівачів, оригінальні запчастини, спеціальний інструмент дозволяють робити ремонтні роботи адресними та швидкими. Прозорий процес ціноутворення дозволяє вам разом із ремонтом майстра виклик бойлера сформувати загальну вартість ремонту бойлера. Ціна тену заміна в бойлері та вартість послуги з ремонту водонагрівачів, щоб ухвалити остаточне рішення.