Ремонт електричних духовок

Різновид послуг Ціна
Діагностика + виїзд з ремонтом  Безкоштовно
Діагностика + виїзд від 590 грн
Заміна ущільнювача дверцят  від 590 грн
Заміна тену конвекції від 590 грн
Ремонт електроніки від 590 грн
Ремонт модуля керування від 590 грн

ремонт духових шафСервісний центр духовок надає ремонт духових шаф та електродуховок з виїздом. Майстер з ремонту електричних духовок на будинок у Києві, у всі райони міста Голосіївський район, Правий берег, Княжий затон, Харківський, Солом’янський район, Виноградар, Куренівка, Лівобережна, Осокорки, метро Шулявка, Борщагівка, Шевченківський район, Дарниця, Лісовий, Березняки, Воскресенка, Велика Васильківська, Академмістечко, Нивки, Святошинський, Виноградар, Дорогожичі, КПІ, Дарниця, Ленінградська площа, Позняки, Петрівка, Чоколівський бульвар, Печерськ, Відрадний, Лук’янівка, Троєщина, Лівий берег, Глибочицька,  Русанівка , Харківський, Теремки, Деснянський. Кваліфіковані спеціалісти проводять ремонт духовки ціна, до того ж вирішують найскладніші поломки газових духовок і духових шаф імпортних марок, що вбудовуються. Якщо полагодити духову шафу у нас, гарантія на виконаний ремонт духовок від 1 – 3 місяців.

ремонт вбудованих духових шафСервісний центр з ремонту духових шаф подбає про усунення практично будь-якої поломки духовки від стандартної несправності до складних випадків. Наш майстер з ремонту електродуховок показує, що навіть старі духовки, які тривалий час не використовувалися, а також сучасні зі складною електронікою, можна повернути до життя, якщо полагодити духовку. Liderdom – це широкий спектр послуг на ремонт електродуховок, заміна тену в духовці ціна та ремонт різних видів кухонної духовки. Індивідуальний підхід до кожного випадку робить майстер з ремонту духових шаф, діагностика духової шафи та доступні ціни на ремонт духових шаф Горіння ( Gorenje ), Піраміда (Pyramida), Samsung ( Samsung ), Вірпул ( Whirpool ), Гефест (Gefest), Бош), Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), Фагор (Fagor), Електролюкс ( Electrolux ), Нарді (Nardi), Смег (Smeg), Мллі ( Meile ), Індезит (Indesit), Арістон ( Ariston ), Ханса (Hansa) ), Ардо (Ardo), Зануссі ( Zanussi ), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Берг (Berg), Сіменс ( Siemens ).

Часті поломки духової шафи

ремонт газових духових шафЩоб вчасно відремонтувати духовку (відремонтувати духову шафу), ви повинні знати та вміти розпізнавати симптоми несправності. Загальні несправності включають у ремонт електродухових шаф та ремонт духовки:

  • агрегат не підтримує заданий температурний режим (можливо перегорів ТЕН або несправність з роботою системи теплоізоляції)
  • не включається духовка (ймовірно, несправна електронна плата)
  • не включається вентилятор (потрібно перевірити контакти та при необхідності замінити цю деталь)
  • пошкоджене скло
  • духовка не реагує на натискання. Проблеми з електрикою, проведення модуля контролю.
  • зламане керування електричних духовок – зламані ручки керування або сенсорні панелі

Якщо духовка свідчить про різні помилки, то 90% ремонт духовки їх вказують на несправність у блоці управління. Причини несправності – коливання електромережі напруги або згоряння модуля через важливе охолодження духовки, що вийшов з ладу. Ще на роботу цієї духової шафи негативно впливають стрибки напруги. Для захисту кухонного обладнання варто використовувати джерела безперебійного живлення, щоб не робити ремонт електродухової шафи.
ремонт духовок

Як зробити виклик майстра духовок

Якщо ви хочете виклику майстра з ремонту духових шаф до себе додому на ремонт електродуховок, заповніть реєстраційну форму на сайті духових шаф або зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону. Менеджер обробляє запит на ремонт духовки, майстер по духовках вибирає необхідні компоненти та відразу виконує ремонт вбудованої духової шафи. Перед ремонтом співробітник СЦ обов’язково зробить діагностику пристрою, що вийшов з ладу, щоб відразу усунути не тільки очевидні, але і приховані поломки духовок. Ремонт електричних духових шаф вдома за одне відвідування – ви знову можете скористатися технікою, щоб приготувати улюблені страви. Якщо є питання – телефонуйте або залишайте повідомлення онлайн ремонт духової печі.

ремонт дверцят духової шафи