Ремонт пральних машин AEGЦентр спеціалізується на діагностиці, ремонт обслуговуванні великогабаритного обладнання та пральних машин AEG вдома та в майстерні. Роблячи це професійно, ми гарантуємо лише якісний результат. Ремонтні послуги надаються у Київській області. Прийом заявок та виїзд капітана відбувається не лише у робочий час, а й вечорами, у вихідні та святкові дні. В екстрених випадках планується термінове відвідування.

Такі спеціалісти працюють з нами. Сучасне життя дуже складно уявити без техніки, і практично всі власники пральних машин, що опинилися в такій ситуації, відразу намагаються знайти майстра, який швидко усуне поломку. Все, що вам потрібно зробити, це заповнити заявку на виїзд на свою адресу, використовуючи зручну онлайн форму або за телефоном. Ви вже можете передати свої завдання до свого помічника вже сьогодні. Адже ми виконуємо ремонт будь-якої складності максимально швидко, якісно та економічно.

Ремонт сервіс Aeg відрізняється професіоналізмом, досвідом, надійністю та низькими цінами. Ми обслуговуємо клієнтів у будь-який час доби та в будь-який день, незалежно від свят та вихідних. Замовити діагностику з домашнім ремонтом ви можете у нас і вже сьогодні ви можете зустріти майстра за вказаною адресою. Після узгодження всіх деталей за телефоном та з’ясування того, що трапилося з технікою. Майстер із ремонту візьме з собою на огляд усі деталі та інструменти пральних машин AEG, що допоможе відремонтувати пральну машину AEG за одне відвідування.

Перелік на ремонт, який виконують співробітники центру пральних машин AEG за доступними цінами, досить великий. Включає діагностику несправностей та інші послуги, зокрема:

  • Заміна замка люка
  • Ремонт модуля керування
  • Вилучення сторонніх предметів
  • Заміна зливного насосу
  • Ремонт агрегату
  • Заміна шланга аквастопа, датчика температури, таймера
  • Відновлення роботи ТЕНу, заливного клапана, інкубаційної манжети та інших вузлів.

Як викликати майстра пральних машин AEG?

Якщо у вас зламалася пральна машина, не відкладайте виклик майстра. Негайно зателефонуйте нам, щоб заощадити час та негайно вирішити проблему. Зареєструватися можна цілодобово, зателефонувавши або заповнивши дані на нашому сайті. Для більш швидкого вирішення проблеми ремонту оператор повинен повідомити марку та модель прання. Код або характер несправності, її адреса, зручний час прибуття майстра та контактний телефон.