Ремонт пральних машин ArdoЗателефонувавши до нашої служби, коротко опишіть клієнту зовнішні прояви проблеми з пральною машиною Ардо і в найкоротший термін запросіть майстра до вас додому. Після приїзду проведе ретельну діагностику з використанням найновішого обладнання. Якщо ремонт у цьому випадку доречний пральних машин Ardo (незрівнянний за вартістю з покупкою нового агрегату). Зверніть увагу, що в цьому випадку діагностика проводиться абсолютно безкоштовно.

Фахівці підходять до вашого обладнання з усією відповідальністю. Наш головний ремонт принцип – висока якість пральних машин Ardo. У разі потреби заміни будь-якої частини пральної машини ми використовуємо лише оригінальні запчастини, рекомендовані виробником. Це знижує ризик повторного виходу з ладу та забезпечує правильну роботу пристрою пральних машин Ardo у майбутньому.

Можливий ремонт несправності пральних машин Ардо

Як завжди, поломка пральної машини завжди докучає і навіть перевершує одиниці Ардо. Якщо після прання в барабані залишилася вода, білизна не віджимається, режими запускаються некоректно, машина протікає або тремтить – це вже привід шукати причину. Що б це могло бути:

  • Вихід з ладу двигуна, електронного модуля, опору, зливного насоса, електромагнітного клапана
  • Насос може бути забитий або зношений і тому є проблеми зі зливом води
  • Зламаний фільтр для води
  • Барабан обертається нерівномірно – вихід з ладу симістора силового ланцюга електродвигуна
  • Низька якість прання – можливі причини можуть бути в тому, що ваговий механізм, датчик температури, нагрівальний елемент або блок керування не працюють належним чином
  • Неможливо вибрати програму прання – вихід із ладу модуля управління, пошкодження мікросхеми пам’яті

Крім того, ніхто не може бути застрахований від раптових поломок пральних машин Ardo, які не пов’язані з помилками експлуатації. Це призводить до масового виробництва, коли кількість виробленого обладнання стає важливішою за якість кожного з них. Як правило, ця техніка служить довго, без нарікань. Якщо й ламається, то найчастіше з вини господарів.

Ремонт сервіс надає повний комплекс послуг із післягарантійного ремонту Ардо. Послуга пральних машин Ardo з виїздом додому змінить уявлення господаря про послугу. Оскільки унеможливлює стандартні процедури звичайного сервісного центру. Перераховані та інші недоліки в роботі пральної машини будуть ефективно та надійно усунуті нашим приватним майстром. Ремонтувати Ardo сма своїми руками зараз не лише ризиковано, а й не має сенсу. Оскільки професійний ремонт можна отримати у зручний час, не виходячи із квартири.