Ремонт пральних машин ElectroluxElectrolux – один із найкращих виробників побутової техніки. Крім однойменної техніки, випускає інші бренди. Вся продукція відрізняється високою надійністю та якістю. Але іноді це не вдається. Для вирішення цих проблем працює наш ремонт, сервісний центр пральних машин Electrolux. У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які охоче виконують свої завдання.

Ремонт може знадобитися в самий невідповідний момент пральних машин Electrolux.

Негайно зверніться до ремонту фахівця, якщо:

  • машина почала погано віджимати або навіть рвати білизну
  • вода не нагрівається до необхідного температурного рівня
  • на землі біля обладнання утворилася калюжа води
  • при обертанні барабана лунають незвичайні звуки

У багатьох випадках вина несправних пральних машин пов’язана не з якістю їх складання, а скоріше з людським фактором, а точніше необережним поводженням із приладами та порушенням навіть елементарних правил експлуатації, зазначених в інструкції:

  • Погана проводка
  • Занадто часто прання без перерв і без можливості охолодження пральної машини
  • Відразу після прання розвішіть мокру білизну на дверцятах люка замість кошика
  • Спробуйте відкрити люк перед тим, як він відкриється.

Доступ до машини для дітей, які відкривають та закривають люк, потягнувши за ручку або кинувши в барабан дрібні предмети – монети, деталі іграшок.
Неуважна перевірка кишень одягу на предмет ґудзиків, болтів, монет та інших дрібниць. Все це потрапляє в зливний насос, забиває його і виводить із ладу

Ремонт майстер пральних машин Electrolux отримує оплату після того, як усі роботи будуть виконані та результат узгоджений із замовником. Вказану суму можна передати майстру який робив ремонт або скористатися спеціальним онлайн-сервісом. Крім того, можливе переведення на гаманець електронної платіжної системи. Оптимальний варіант оплати вибирається кожному етапі звернення до сервісного центру: від зв’язку з диспетчером до введення в експлуатацію.

У будь-якому випадку з вами зв’яжеться сервісний менеджер для уточнення деталей та узгодження часу прибуття. Замовити ремонт та обслуговування пральних машин Electrolux у Києві можете заповнивши невелику електронну форму на сайті. Вкажіть своє ім’я, контактні дані та можливу причину несправності.