Ремонт пральних машин LGВідновлюємо працездатність обладнання вдома у замовника за короткий термін. Надаємо гарантію. Центр LG пропонує ремонт послуги з пральних машин LG. Діагностика та відвідування процедури безкоштовні. Ціни на ремонт залежать від складності поломки, вартості запчастин та обсягу робіт. Майстер повідомляє про остаточні ціни на об’єкті.

Ремонт несправності пральних машин LG

  • Перестала нагрівати воду – потрібно міняти ТЕН
  • Протікає вода – проблема може полягати в роботі клапанів, шлангів, зламаною люковою втулкою
  • Пральна машина не всмоктує та не зливає воду. Проблема або в трубах, засміченнях, або в помпі.
  • Програми прання переплутані. Тут ви повинні подивитися на електронний модуль керування
  • Машина почала гудіти, шуміти, підстрибувати. Швидше за все, це пов’язано зі зносом підшипників або амортизаторів у пральній машині

Ми цілодобово піклуємося про ваш добробут, щоб майстри завжди були готові прийти до вас додому і надати першу допомогу пральних машин LG, щоб якнайшвидше її оживити. У нашому сервісному центрі зібралися одні з найкращих майстрів, тому ви можете сміливо довірити їм терміновий ремонт.

Даємо гарантію на всі виконані роботи. Відремонтуємо будь-яку техніку ЕЛДЖ незалежно від складності поломки. Перед ремонтом наші фахівці проведуть точну діагностику та визначать справжню причину проблеми. Сервіс пральних машин LG завжди готовий допомогти. Ми цінуємо час наших клієнтів і свою репутацію, тому завжди ремонтуємо обладнання якнайкраще.

Важливо пам’ятати, що будь-які ремонти несправності в будь-якому модулі пральної машини LG ви можете спробувати самостійно. Ці агрегати відрізняються підвищеним запасом міцності всіх елементів, тому при дбайливому поводженні та своєчасному контролі всіх деталей ніякого ремонту та діагностики не потрібно.

У нашій компанії працюють фахівці з досвідом пральних машин LG роботи понад 5 років, які знають все про характеристики поломок агрегатів різних моделей. Наприклад, дуже рідко може пройти більше часу, перш ніж технічний фахівець доставить запасну частину до сервісного центру. Ремонт займає 1-2 години – це залежить від характеру несправності. На послуги надається гарантія. Вони усувають помилки будь-якої складності за короткий термін. У нас завжди є в наявності запчастини для різних моделей пральних машин LG, тому вам не доведеться замовляти комплектуючі та чекати на їх прибуття.