Ремонт холодильників AtlantКомпанія успішно обслуговує та ремонтує холодильники Атлант у Києві понад 5 років. Всі наші майстри мають великий досвід, який дозволяє їм точно та швидко визначати причину несправності. Наявність службового автотранспорту та необхідного професійного обладнання дає можливість провести необхідний ремонт у найкоротші терміни холодильників Atlant. Досвід наших майстрів дозволяє вирішувати специфічні проблеми холодильників та ремонт холодильників Atlant тієї чи іншої марки.

Спроби усунути несправність без спеціального обладнання та правильно виявленої причини зазвичай збільшують витрати на ремонт. А якщо ні, то жодна з майстерень з ремонту холодильників Атлант не зможе повернути ваш холодильник в експлуатацію за розумною ціною.

Якщо ви подзвоните нам зараз, наш спеціаліст протягом кількох годин приїде за вказаною адресою, зможе визначити причину апаратного збою.

Фахівці оперативно діагностують холодильні камери Атлант, кваліфіковано ремонтують морозильні камери, усувають такі дефекти, як витік фреону, порушення теплоізоляції, дефекти термостата, зниження герметичності дверцят, забруднення конденсатора, проблеми з електрикою, вихід з ладу електронні модулі. Основні агрегати, що у створенні штучного холоду.

  • Ремонт електросистеми та електросхеми холодильника
  • Ремонт кріплення датчика термостату
  • Установка клапана Шрадера
  • Замінити фільтр-осушувач
  • Трубки для паяння та інші предмети
  • Демонтаж опалювального контуру із заправкою холодоагентом
  • Заправка холодильника Атлант, однокамерного холодильника, випарника

Вигода зробити ремонт та обслуговування холодильника Atlant

При замовленні ремонту послуги наш майстер холодильника Atlant буде з вами через годину після подачі заявки. Компанія здійснює закупівлі безпосередньо у виробника, тобто без посередників, що дає можливість не завищувати ціну. Ми встановлюємо лише якісні оригінальні запчастини. Це забезпечить безперебійну роботу холодильника багато років без повторних поломок. А також заощадить час, нерви та гроші, витрачені на ремонт. Нема потреби замовляти потрібну для ремонту деталь та місяцями чекати на її появу на складі, у нас завжди є всі комплектуючі для ремонту на складі. Холодильник не потрібно нікуди забирати, весь ремонт робиться вдома. Гарантуємо усі ремонтні роботи та запчастини холодильника Atlant.

Сервісний центр ремонту холодильників Атлант замінює ущільнювальну гуму морозильників у лінійці Atlant. Вся гума ущільнювача оригінальна і якісна. Ви можете заповнити анкету та отримати консультацію фахівця за телефоном.