Ремонт холодильників CandyЯк і всі високотехнологічні продукти, така техніка може вимагати ремонт та обслуговування холодильників Candy вже зараз, вийти з ладу через неправильну експлуатацію або багато інших причин. Якщо вам необхідний ремонт та діагностика холодильника Канді в домашніх умовах, Лідердом готовий допомогти та швидко усунути несправності будь-якої складності.

Холодильники Candy – відомий італійський бренд з виробництва побутової техніки, у тому числі холодильників. Основна увага приділяється виробництву побутової техніки для європейського ринку. Ефективне використання електронних систем управління та сучасних інноваційних технологій дозволяє холодильній установці бездоганно працювати при стабільній електричній напрузі. Всі елементи електроніки холодильників Candy дуже чутливі до перепадів напруги.

Серед найчастіших поломок холодильних агрегатів цієї марки:

  • Несправність пускового реле, через що холодильник відключається, а відразу вмикається знову.
  • Поломка компресора, через що холодильник постійно вмикається та вимикається.
  • Поломка плати управління холодильника, у результаті вона починає некоректно працювати.
  • «Провисання» дверей холодильних та/або морозильних камер, що може призвести до серйозніших поломок через те, що тепле повітря постійно надходить у холодильник.

Коди помилок коли потрібний ремонт та діагностика холодильників Candy

Для зручності власника та майстрів розробники ввели в електронну систему техніки спеціальні коди помилок:

  • Е01 – порушення температурного режиму. У гіршому випадку при видачі такого коду може виникнути необхідність ремонту двигуна холодильників Candy, оскільки саме він регулює енергію для підтримки необхідних градусів;
  • Е02, Е03 – несправності у роботі термостата. Він встановлюється як сполучна ланка між компресором і датчиками і посилає сигнали необхідність зниження або підвищити температуру. У разі пошкодження режим порушується;
  • E04, E05 – вийшов із ладу датчик температури. Цей збій дуже поширений, тому що цей компонент працює безперервно. Заміна датчика температури – популярний вид ремонту. Один із кодів вказує на роботу холодильних установок, другий – на морозильні секції. У другому випадку часто необхідна заміна ТЕНу випарника.

Ремонт та обслуговування холодильників Candy, які виконують майстри компанії, не стануть ударом по вашому сімейному бюджету. У нас доступні ціни на всі види основних та супутніх послуг. Виїзд майстра та попередня діагностика безкоштовні. Додаткова економія коштів досягається за рахунок використання оригінальних запасних частин та компонентів. Для несправних елементів, які ми купуємо у прямих постачальників за зниженими цінами.