Ремонт холодильників GorenjeКрім практичних навичок майстра холодильників Gorenje сервісного центру мають глибокі професійні знання в цій галузі. Вони включають всі етапи роботи: від підбору деталей до роботи з окремими механізмами. Крім того, кожен із них час від часу проходить додаткове навчання. Щоб наші клієнти могли отримувати ремонт та діагностику холодильників Gorenje з використанням сучасних технологій.

Горіння має велику популярність у покупців. Холодильники цього виробника мають тривалий термін служби, бувають різних моделей і складаються з якісних механізмів. Але згодом холодильники Gorenje у Києві доведеться ремонтувати. Від того, як він виготовлений, залежить скільки років він служить вам і наскільки добре виконує своє функціональне призначення.

Виходячи з досвіду нашого сервісного центру, ремонт холодильників Gorenje відбувається одна або кілька з наступних несправностей:

  • Виходить з ладу електронний блок управління (електронна карта перегорає або «божеволіє»)
  • Мотор-компресор не витримує навантаження, особливо влітку: виходить із ладу, повністю перестає працювати
  • Датчики морозильної або холодильної камери ламаються, внаслідок чого продукти заморожуються незалежно від налаштувань.

Словенський бренд холодильників Gorenje, історія якого сягає 1950 року. Своєю назвою компанія зобов’язана невеликому селищу Гореньє, розташованому неподалік міста Велення. Саме там розпочала свою роботу фірма, яка спочатку займалася механізацією сільського господарства. З 1958 року компанія почала виробляти печі (твердопаливні). Через чотири роки з конвеєра Gorenje зійшов перший холодильник. Асортимент продукції компанії також поповнився пральними.

Майстри знайомі з цими та іншими можливими несправностями. Мають необхідну документацію, обладнання, оригінальні комплектуючі та, головне, значний досвід: ремонт обслуговування холодильників Gorenje – для нас «звичайна» операція.

Тому ми гарантуємо швидке та якісне відновлення їх працездатності. Ремонт і діагностика агрегату, що вийшов з ладу, проводиться у вас вдома в зручний для вас час. Остаточний розрахунок того, скільки вийде ремонт Горіння, складає наш майстер після діагностики з урахуванням точної причини поломки та вартості запчастин. Для попереднього розрахунку пропонуємо перелік типових ціни найбільш поширені види робіт.