ремонт електроплити AristonБільшість відмов відбувається через неправильну роботу або перебої в подачі електроенергії. Попри продуману надійність та безпеку, ремонт та обслуговування електроплити Ariston Арістон періодично буває необхідний – вічної техніки немає, але є безліч факторів, що викликають відмови. Незалежно від виду несправності, відновлення обладнання та ремонт електроплити Ariston повинен виконувати досвідчений майстер – від цього залежить збереження, термін ремонту та подальша робота плити.

Для усунення деяких поломок може знадобитися кваліфікована допомога – необхідність виклику техніки для ремонту електроплити. Зіткнувшись із проблемою несправності електроплити Арістон, багато техніки намагаються вирішити проблему самотужки, що іноді вдається. Наші майстри виїжджають на діагностику та ремонт додому у будь-яку точку Києва. Послуги з доступного, швидкого та якісного ремонту електроплит Ariston. Ремонт здійснюється в зручний для вас час і займає в середньому 30-50 хвилин, залежно від складності поломки. Викликають майстри телефоном. Пропонуємо гарантію на проведений ремонт від 3 до 12 місяців.

Варто робити ремонт самостійно електроплити Ariston

Тут є всі передумови, щоб зіпсувати нервову систему, втратити багато часу і завдати матеріальних збитків. Чи варті такі псевдозбереження своїх грошей?

Пропонуємо вам не посилювати проблему втручанням у пристрій електроплити, а реально заощадити – викличте професійного майстра, що спеціалізується на техніці Ariston.

Типові несправності:

  • Поширена проблема зі столовими та стаціонарними плитами – тріщини у спіралях. Причиною може бути відсутність напруги, проблема з котушкою або важелем керування. При запахі пластику чи гуми потрібно терміново викликати електрика.
  • Нагрівальна пластина не нагрівається. Вам обов’язково потрібно буде відремонтувати ключ режиму.
  • Самостійний ремонт спіралі дуже легко зробити без допомоги майстра – здебільшого її потрібно лише замінити
    Низька продуктивність духової шафи. Напевно, проблема ще й у тому, щоби зламати спіраль. Під час готування з’являється запах гару. У цьому причина недостатнього нагрівання конфорки або нерівномірного нагрівання страв. Потрібен ремонт пальника або його дроту.
  • Температура нагрівання не регулюється. Якщо вас турбує запах горілої їжі, у ремонті немає необхідності, потрібно очистити варильну поверхню. Вони можуть зруйнуватися внаслідок удару або різкого падіння температури (наприклад, спіраль нагрівається і випадково потрапляє на неї холодна вода).

Ремонт сервісний центр електроплити Ariston звертайтесь до сервісного центру

Слід пам’ятати, що несправні побутові прилади, які щодня використовуються, небезпечні. Проблема з однією електроплитою може пошкодити інші прилади, підключені до неї через електричну мережу. При цьому будь-яка поломка печі Арістон усувається нашими майстрами протягом 40 хвилин. Вартість ремонту набагато нижча, ніж купівля нової печі.

Наші фахівці не лише діагностують та вкажуть причини несправності. Оперативно виконають ремонт електроплити Ariston та комплекс дій, які повернуть пекти до життя.