Ремонт холодильників AEGДаємо нашим клієнтам гарантію на ремонт холодильників AEG та виконані роботи. Ми хочемо, щоб ваш холодильник пропрацював якнайдовше. Ми надаємо професійні послуги з ремонту та обслуговування холодильників AEG в домашніх умовах. Технік обслуговування холодильників AEG виїжджає за будь-якою адресою. Перед початком роботи оцінюємо складність поломки холодильника та діагностуємо її причини. Потім ми обговорюємо з клієнтом порядок реєстрації та повну вартість ремонту послуг. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію щодо ремонту холодильників AEG або викликати майстра додому, зателефонуйте нам.

Попри те, що сьогодні виробництво холодильників марки AEG перенесено з Німеччини до Італії, Польщі, Угорщини, це не вплинуло на надійність холодильного обладнання. Холодильники цієї марки ремонтують нечасто. Найчастіше це не вина виробника. Таким чином, основна причина виходу з ладу електронного блоку управління – різкі стрибки енергії в електричній мережі.

Поширений ремонт причини виходу з ладу холодильників АЄГ

  • Є кілька факторів, що викликають відмову побутової техніки:
  • рівень напруги в мережі нестабільний
  • гума ущільнювача перестала повністю виконувати свої функції
  • дверцята холодильника залишалися відчиненими надто довго
  • холодильник встановлюється таким чином, щоб на нього безперешкодно потрапляло пряме сонячне світло
  • компресор або труби пошкоджені
  • холодильник встановлений поряд з акумулятором
  • гарячі страви поміщали у холодильник

Використовуємо оригінальні комплектуючі від виробника AEG+ якісні аналоги. Не завжди можна знайти оригінальні компоненти, оскільки вони не виробляються (якщо обладнання старе/рідкісне) або їх необхідно замовляти в інших країнах, що потребує часу. Аналоги за якістю не поступаються оригіналу і, як правило, їхня вартість нижча.

Причини, через які іноді потрібний ремонт холодильників AEG, досить поширені навіть для обладнання європейського виробника:

Є багато електронних компонентів, чутливих до стрибків напруги, тому електронний модуль часто ламається.
Мотор-компресори надійні, виходять з ладу дуже рідко (але рано чи пізно це, очевидно, відбувається).
продукти.

Майстерня з ремонту холодильників докладає всіх зусиль, щоб ремонтні роботи завдали нашим клієнтам мінімум турбот та турбот. Насамперед це графік послуг, пов’язаних із ремонтом холодильника. Наш сервісний центр намагається провести терміновий ремонт та діагностику холодильників AEG, і тому наші клієнти не встигають зазнавати незручностей через непрацездатність холодильника. При цьому ніяк не позначається як ремонт холодильника. Практично на всі види послуг наш сервісний центр пропонує гарантію.