Ремонт холодильників SnaigeФахівці нашого сервісного центру готові усунути будь-яку несправність прямо вдома у замовника. Сервіс здійснює кваліфікований ремонт та діагностику холодильників Snaige вдома, на виконані роботи надається гарантія. Вартість ремонту холодильника Snaige повідомляється власнику одразу після діагностики, що безкоштовно для подальшого ремонту.

Що б не трапилося з холодильною установкою, наші фахівці знайдуть спосіб її відновити та зробити ремонт зневоднення холодильників Snaige. Навіть найкращий холодильник якось виходить із ладу: деталі з часом зношуються, електроніка може постраждати від стрибків напруги або порушення правил використання холодильників. Для виявлення та усунення несправностей викличте майстра додому: необов’язково віднести холодильник до місця ремонту самостійно. Професійний ремонт у Снайзі у нашому сервіс центрі.

Snaige розпочав свою діяльність у 1963 році. Саме тоді Литовський холодильний завод виготовив перші сім моделей холодильників. Snaige у перекладі з литовської означає сніжинка. 1992 року цей знак був зареєстрований. Зазначимо, що сьогодні єдиний у країнах Балтії завод, що спеціалізується на виробництві холодильного обладнання (холодильники та морозильники, а також холодильники вітрини, холодильники міні-бари та винні льохи) європейської якості.

Частий ремонт та діагностика холодильників Snaige:

Компресор не запускається. Дефект з’являється після руху, розморожування, перебоїв у подачі електроенергії, стрибків напруги. Зазвичай потрібна заміна компресора або реле пускового захисту, робота дорога, але робота пристрою повністю відновлюється.
Холодильник не замерзає. Не потрібно довго шукати причину у 90% випадків температурні проблеми з’являтися після витоку холодоагенту. Ми вже вивчили напам’ять слабкі місця, в яких відбувається збій у ланцюзі та розгерметизація. Механік швидко знаходить текти та усуває несправність. Наприкінці наповніть холодильник фреоном (хоча в техніці Снайге використовується екологічно чиста сода).

  • Клапан заклинює у двокамерному компресорному холодильнику.
  • Вихід з ладу датчика температури
  • Несправність електронного блоку керування
  • Витік фреону (через корозію металу, тріщин або механічних пошкоджень випарника, ослаблення заводського кріплення з часом)
  • Несправність пускового реле
  • Порушення герметичності камери, що охолоджує, через знос або ущільнення
  • Поломка Тена
  • Закупорювання капілярної системи

Ремонт майстра холодильника Snaige надихають своїх клієнтів без винятку високою оперативністю та лояльними витратами на ефективні ремонтні роботи.